مجله ساکرباز

خرید و فروش سکه ساکر استارز

خرید و فروش سکه ساکر استارز

 سرگرمی و بازی

احتمالا تا به حال کلمه ساکر استارز را با گوش خود شنیده اید، این بازی یکی از بازی های جدید و محبوب در پلتفرم اندروید است که تنها با یک گوشی موبایل میتوانید از آن استقبال کنید و از بازی لذت ببرید.

از دیرباز تا به امروز همواره انسان ها برای دوری از گرفتاری های روزمره و دوری از بی حوصلگی ها و بیکاری ها چه در جمع و چه تنها سرگرمی را راهی برای نجات می دانستند. سرگرمی و بازی همواره دو کلمه عجین و به هم مرتبط در دنیای گیمینگ هستند. با تنوع فرهنگ و نژاد، بازی در سرزمین های مختلف رنگ و بوی متفاوتی خواهد داشت، در ایران بازی های سنتی بسیاری وجود دارد که پدرها و مادرهای ما به عنوان سرگرمی از آنها یاد می کنند و گاها هنوز هم در نسل جدید مشاهده میشود مثل: اسم و فامیل- شطرنج- دوز و … .

اما سوال اساسی و مهم این است که آیا این بازی های قدیمی میتوانند نیاز نسل جدید را از لحاظ سرگرمی برآورده کنند؟ طبعا خیر، این بازی ها جذاب اند اما با تفاوت دنیای گذشته نسبت به حال به دلیل تفاوت در سطح تکنولوژی و فرهنگ زندگی و پیشرفت علم و فناوری، این بازی ها پاسخگوی نیازهای نسل جدید و پیش رو را برآورده نخواهد کرد.

حال چاره چیست؟ نگران این سوال نباشید، چون بازیهای جدید و گیم های متنوع موجود در بازار که هر روز رنگ و بوی جدیدی به خود گرفته اند جایگزین شدند تا با سطح توقع و نیاز گیمرهای نسل جدید همخوانی داشته باشند و به عبارت ساده تر آن ها را راضی نگه دارند. بازی های اینترنتی با در دست داشتن یک تلفن همراه و اینترنت بهترین این نوع از تفریحات در هر زمان و در هر مکان هستند. یکی از این بازی ها که رقبای بسیار زیادی در پلتفرم اندروید دارد ولی باز هم پیشتاز است و همچنان در این رقابت ها به زیبایی هرچه تمام تر یکه تازی میکند بازی نیست جز،  ساکر استارز که یا معرف حضورتان هست یا به اختصار آن را توضیح می دهیم.

خدمات بازی ساکراستارز

                                                                خدمات بازی ساکراستارز

بازی ساکر استارز

بازی ساکراستارز برگرفته از دو کلمه مجزای ساکر به معنی عامیانه فوتبال و استارز به معنی ستارگان است. به عبارتی ساکر استارز بازی علاقه مندان به زمینه ورزشی فوتبال خواهد بود، شاید به همین دلیل بتوان گفت جمعیت بازیکنان آقا در این بازی کمی بیشتر از خانم هاست و همواره در سراسر دنیا با داشتن یک اکانت بازی با نام خودتان میتوانید این بازی را استارت بزنید و از نوع آن و رقابت موجود لذت کافی را ببرید در هر زمان و مکانی که بودید و احساس کردید به گیم نیاز دارید.

در این بازی شما یک طرف زمین را خواهید داشت با تعدادی مهره مشخص و تعدادی سکه ساکر استارز وارد رقابت می شوید و مقداری از سکه های موجود در کیف پول خود را برای این بازی مصرف می کنید حال رقیب شما در طرف دیگر بازی قرار دارد و آن هم مانند شما مقدار مساوی از سکه های خود را مصرف کرده است حال اگر شما در این بازی تعداد گل مشخص را به ثمر برسانید برنده این میدان خواهید بود و مجموع سکه های خودتان و رقیب برای شماست و به کیف پول اکانت اضافه میشود. در حین این بازی میتوانید باخرید سکه ساکر استارز  میتوانید شانس خود را برای برد بیشتر کنید و یا اگر سکه ای نیاز دارید یا میخواهید اکانت بخرید و تغییر مهره بدهید یا مهره خاصی خریداری کنید حتی اگر نیاز به پول ساکر استارز دارید، از سایت  معتبری همچون www.soccerbaz کمک بگیرید.

 

امکانات موجود در سایت www.soccerbaz

سایت ما با دارا بودن اطلاعات کافی در زمینه بازی ساکر استارز و خرید سکه ساکر استارز، فروش سکه ساکر استارز ،خرید اکانت بازی، تغییر و چنج مدل مهره های بازی، تهیه پول ساکر استارز همواره بر آن خواهد بود تا در زمینه های موجود در سایت با تنوع بالا و با توجه به نیاز شما مخاطبین گرامی شانه به شانه با شما قدم بردارد. حال مختصر به موارد فوق میپردازیم:

  1. خرید سکه: اگر در این بازی توانا هستید باید بدانید مانند هر بازی دیگری شانس عامل مهم آن است و گاهی پیش خواهد آمد که سکه های کیف پولتان ته بکشند و نیاز به سکه برای ادامه بازی داشته باشید که میتوانید از سایت معتبر ما آنی و آنلاین خرید سکه ساکر استارز را انجام دهید.
  2. فروش ساکر استارز: اگر از بازی اینترنتی خسته شده اید و یا میخواهید از زمینه بازی اینترنتی خود کسب درآمد کنید میتوانید ساکراستارز خود را به فروش برسانید آن هم با بهترین و بالاترین قیمت موجود در سایت soccerbaz
  3. پول ساکر استارز: به غیر از سکه در این بازی میتوانید از پول هم استفاده کرده و یا پول جمع کنید و آن را به فروش بگذارید و از آن درآمدزایی کنید. این روش می تواند یکی از بهترین روش های کسب درآمد در منزل برای همه سنین باشد و از این طریق می توانید سرگرمی خاص به خود را هم داشته باشید و یا به وسیله این پول میتوانید ترکیب بندی بازی یا همان نوع چیدمان مهره ها را خریداری کنید.
  4. مهره ساکر استارز: بستر مناسب برای برنده شدن در بازی به چند عامل بسته است که یکی را در پاراگراف های بالا اشاره کردیم و آن هم شانس بود اما همه چیز نیست! داشتن مهره های قدر و قدرتمند در بازی شانس و احتمال برنده شدن و پول بیشتر به جیب زدن شما را افزایش میدهد، حال انتخاب با شماست که قدرتمندانه با هوش و ذکاوت و کمی شانس می برید یا فقط به شانس اکتفا میکنید؟

نکته بسیار مهم: از هر سایتی بدون اطلاعات قبلی و بدون جست و جو خرید یا فروش نکنید از سایتی معتبر که بیشتر افراد به آن اعتماد داشته باشند و امکانات آن کافی باشد  مانند سایت www.soccerbaz استفاده کنید.

درآمد زایی از بازی ساکراستارز

            درآمد زایی از بازی ساکراستارز

رقبا- گروه سنی- کلام آخر:

در دنیای مدرن بازی های متنوع دیگری مانند کلش و … هم حضور دارند اما این بازی به دلیل بخش فوتبالی و ورزشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و در تمام جهان توانسته از همه گروه های سنی جوان و نوجوان و سن دار را به خود جذب کند و آن ها را پای بازی بنشاند.

امیدوار بودیم با اطلاعاتی که در اختیار شما خوانندگان عزیز و گیمر های سخت کوش و حرفه ای بازی ساکر استارز قرار دادیم جاده ای نو و سریع را در کسب درآمد شما گیمر های عزیز ساخته باشیم برای رسیدن به مرتفع ترین پله های موفقیت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *