مجله ساکرباز

نکاتی درباره بازی ساکر استارز حرفه ای

فروشگاه ساکر استار ساکر باز

بازی ساکر استارز یکی از جذاب ترین بازی های گوشی همراه و موبایل در سراسر جهان می باشد و بسیاری از بازیکنان علاقه دارند در این بازی مهیج ساکر استارز حرفه ای شوند و دارای سبک باشند.

 

راه کار های ابتدای برای حرفه ای شدن در ساکراستارز :

1-یک شروع بازی خوب:

در بازی ساکر استارز با توجه به ضعف ترکیب در مقابل هم میتوانید با یک ضربه عالی حریف خود را در وضعیتی دشوار و سخت برای نجات خود برای گل نخوردن قرار دهید که می تواند یک تکنیک ناب برای یک پلیر و بازیکن حرفه ای باشد .

برای مثال در ترکیب 2.3 مقابل 4.1 شما با ترکیب 2.3 با یک ضربه اوریب توپ را داخل ترکیب بسته حریف بگنجانید که أراوردن آن توپ برای حریف حتی افراد خیلی حرقه ای نیز بسیار سخت شود .

در ساکر استارز حرفه ای یک شروع بازی خوب  وشناسایی ترکیب های را درمقابل یکدیگر را برای یک پلیر نشان می دهد.

 

2-داشتن یک اکانت مناسب :

داشتن یک اکانت قوی می تواند نیمی از مشکلات شما را برطرف کند وبه حرفه ای شدن شما در سایت خیلی کمک کند.

 

3-استفاده از تجارب دیگران

یکی دیگر از نکاتی که خیلی می تواند به شما کمک کند استفاده ار تجریبات دیگران است زیرا این بازی دارای نکات و ترفند های زیادی می باشد که با چند سال بازی کردن به صورت تجربی می توانید آن ها را یاد بگیرید .

پس منطقی تر است که از کسانی که تجربه بیشتری دارند برخی از نکات را یاد بگیرید.

 

4 -مهارت در کنترل قدرت مهره 

یکی از مهمترین مولفه ها در ساکر استارز حرفه ای مهارت کنترل قدرت مهره در بازی است بخاطر این که بازی ساکر استارز یک بازی یک بازی با دقت بالا می باشد و یک بازیکن باید دقت داشته باشد که تنظیم قدرت مهره بسیار مهم و کلیدی می باشد اگر شما مقداری قدرت مهره را بیش از حد بالا ببرید میتوانید در حرکت بعدی به حریفتان موقعیت گل دهید.

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *