مجله ساکرباز

نکاتی درباره بازی ساکر استارز حرفه ای

نکاتی درباره بازی ساکر استارز حرفه ای

بازی ساکر استارز یکی از جذاب ترین بازی های گوشی همراه و موبایل در سراسر جهان می باشد و بسیاری از بازیکنان علاقه دارند در این بازی مهیج ساکر استارز حرفه ای شوند و دارای سبک باشند. از این رو خیلی وقت ها نیاز محصولاتی مانند سکه ساکر استارز ، ترکیب ، مهره و … خریداری شوند.

 

راه کار های ابتدای برای حرفه ای شدن در ساکراستارز :

1-یک شروع بازی خوب:

در بازی ساکر استارز با توجه به ضعف ترکیب در مقابل هم میتوانید با یک ضربه عالی حریف خود را در وضعیتی دشوار و سخت برای نجات خود برای گل نخوردن قرار دهید که می تواند یک تکنیک ناب برای یک پلیر و بازیکن حرفه ای باشد .

برای مثال در ترکیب 2.3 مقابل 4.1 شما با ترکیب 2.3 با یک ضربه اوریب توپ را داخل ترکیب بسته حریف بگنجانید که اوردن آن توپ برای حریف  و حتی برای افراد خیلی حرفه ای نیز بسیار سخت شود .

 

2-داشتن یک اکانت مناسب :

داشتن یک اکانت ساکراستارز قوی می تواند نیمی از مشکلات شما را برطرف کند وبه حرفه ای شدن شما در سایت خیلی کمک کند.

 

3-استفاده از تجارب دیگران

یکی دیگر از نکاتی که خیلی می تواند به شما کمک کند استفاده ار تجریبات دیگران است زیرا این بازی دارای نکات و ترفند های زیادی می باشد که با چند سال بازی کردن به صورت تجربی می توانید آن ها را یاد بگیرید .

پس منطقی تر است که از کسانی که تجربه بیشتری دارند برخی از نکات را یاد بگیرید.

 

4 -مهارت در کنترل قدرت مهره 

یکی از مهمترین مولفه ها در ساکر استارز حرفه ای مهارت کنترل قدرت مهره ساکر در بازی است بخاطر این که بازی ساکر استارز یک بازی یک بازی با دقت بالا می باشد و یک بازیکن باید دقت داشته باشد که تنظیم قدرت مهره بسیار مهم و کلیدی می باشد اگر شما مقداری قدرت مهره را بیش از حد بالا ببرید میتوانید در حرکت بعدی به حریفتان موقعیت گل دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *